Цветы

Говорим обо всем и почти без ограничений

Цветы

Сообщение GumbertG 23 дек 2020, 12:34

Вам случайно не требуются свадебные букеты по хорошим ценам? Вы могли бы взглянуть на сайт компании по ссылке!
GumbertG
Легенда футбола

Очков репутации: 0
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации

Re: Цветы

Сообщение Левандовски 26 фев 2021, 23:51

А что сейчас зимой оптимально купить, я имею ввиду цветы. Буду во Львове, хочу там купить цветы и потом мне ехать часика два на машине. Не хочу что бы цветы никакие стали, пока я их не подарю. Что посоветуете?
Левандовски
Дублер команды

Сообщение Gooool 26 фев 2021, 23:57

GumbertG писал(а):Вам случайно не требуются свадебные букеты по хорошим ценам? Вы могли бы взглянуть на сайт компании по ссылке!

Нууу. Свадебные букеты мне кажется не могут быть просто дешевым. Они всегда дорогие, но качественные это факт. Моя жена его очень долго выбирала
Gooool
Профи

Любимая команда: Шахтер

Сообщение Karasev 27 фев 2021, 00:00

Левандовски писал(а):А что сейчас зимой оптимально купить, я имею ввиду цветы. Буду во Львове, хочу там купить цветы и потом мне ехать часика два на машине. Не хочу что бы цветы никакие стали, пока я их не подарю. Что посоветуете?

Це цікаве завдання, тут навіть питання немає. Взагалі зимою дуже важко купувати квіти, тому що якість їх може бути така собі. Ну десь там вони перемели в дорозі, чи в магазинчику щось, звідкись дує чи обігрівач раптом відключився. Таке буває і не дуже рідко, тому при виборі квітів потрібно бути дуже пильним, щоб щось таке страшне не проґавити.
Я б взагалі вам би радив купувати квіти лише в якомусь пристойному магазині, де про квіти дбають. Можна навіть купити гарні троянди, вони таку дорогу можуть витримати, якщо вам продадуть дуже пристойні.
Але як на мене, найліпший варіантом є купівля досить витривалих квітів, такі квіти здебільшого продаються лише восени взимку, так враження. Ось наприклад можна купити хризантеми. Звичайні деякі люди думають що це просто якісь банальні квіти, але це не так, вони гарні і є просто розкішні сорти, такий як цей
ИзображениеИзображение

і хризантеми можна купити в цьому львівському магазині https://kvitna.ua/collection/chrysanthemum-bouquets Думаю чудовий варіант, в машині ці квіти точно витримають.
Karasev
Профи

Вернуться в Не о футболе